In deze update hebben we enkele bugs opgelost en verbeteringen doorgevoerd.

Nieuwe features

  • De volgorde van matrixregels kan aangepast worden door de geselecteerde regel te verslepen.
  • Bij een actie kan een ”Groep informeren bij actie afsluiten” worden gekozen die een mail krijgt als de actie wordt afgesloten.
  • In het ”Springen naar” menu worden bij een onderdeel nu de nummers getoond indien vraagnummers in het formuliertype getoond worden.

Verbeteringen en bugfixes

  • De weergave van matrixkolommen op iOS is verbeterd.
  • De tekst ”Totaal” bij de uitkomsten van de matrixberekening wordt nu aangepast naar ”Resultaat” als het er niet alleen opsommingen maar bijvoorbeeld ook een gemiddelde berekend worden.
  • Bij een formulierrapport op basis van een Excel sjabloon zijn de lege kolom en extra regel bij een matrix weer weggehaald.
  • Bij het bouwen van de route wordt voorkomen dat er een eindeloze lus gemaakt kan worden.
  • Het verslepen van een lijst met favorieten naar een andere plek in het dashboard wordt nu direct goed opslagen.
  • Bij het verwijderen van een revisie worden de testformulieren nu ook verwijderd.
  • Als je geen behandelaar van een formulier bent worden vragen nu nooit bewerkbaar getoond.
  • Het label van het ”Springen naar” menu wordt op iOS nu ook getoond.
  • Een gebruiker die inlogt met SSO maar niet is gesynchroniseerd naar LeanForms krijgt nu een duidelijke melding.
  • PDF’s worden bij een uitgezoomde pagina nu ook goed weergegeven.
  • Het ”zoeken leegmaken” icoon wordt in Firefox op de juiste plek getoond.
  • De weergave van de PDF viewer is verbeterd.
  • De optie ”Toon op zoekoverzicht” wordt bij een matrixvraag nu niet meer getoond. Deze optie had geen effect.
  • Een rapport met een extra info filter geeft geen foutmelding meer als de extra info van de gebruiker leeg is.

Een vraag over deze release note?

Neem contact op met een van onze consultants